Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola

Informatīvās diena plakāts

Šogad Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālajā vidusskolā notiks trīs Informatīvās dienas: divas tiešsaistē un viena klātienē.

Klātienes informatīvā diena notiks 15.martā pl.12:00. Klātienes Informatīvās dienas varēs apmeklēt tikai tie, kuri iepriekš pieteikušies. Pieteikties var jaunietis un viena pavadošā persona. Pieteikties var aizpildot anketu ŠEIT.

23.aprīlī notiks Informatīvā diena tiešsaistē. Pieteikšanās uz šo Informatīvo dienu tiks izsludināta aprīļa sākumā.

20. februārī notika pirmā Informatīvā diena tiešsaistē, tajā piedalījās 40 dalībnieki.

Darbinieku un kadetu kopbilde

15. septembrī notika svinīgā mācību gada atklāšanas ceremonija. Mācības Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālajā vidusskolā šogad uzsāk 30 pirmā kursa kadeti, un turpina 39 otrā kursa kadeti, un 27 trešā kursa kadeti.

Svinīgi atklāts jaunais mācību gads

Kolāža no mācību procesa

Ja domā par mācībām Kalpaka skolā, iespējams pareizo izvēli palīdzēs izdarīt Kalpaka skolas kadetu pieredze. 2. kursa kadeti Signe Līne un Deivs Birzulis un 1. kursa kadets Ingus Šteins portāla Sargs.lv organizētajā diskusijā pastāstīja par saviem iespaidiem. Par jauniešu iespaidiem un pieredzi lasi ŠEIT

Kalpaka skola sniedz iespējas piedalīties dažāda veida aktivitātēs un pasākumos. 2022./2023. mācību gadā kopā piedalījāmies 30 dažādās aktivitātēs. Par mācību gada aktivitātēm lasi ŠEIT