Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola

Aktualitātes

 

Starptautisko kursu dalībnieki

No 13. līdz 17.martam 2. kursa kadete Nikija Tēra piedalījās Eiropas Drošības un aizsardzības koledžas rīkotajā pilot kursā Eiropas Savienības vēsture un pamatvērtības, kur piedalījās sešpadsmit skolēni no vienpadsmit Eiropas militārajām vidusskolām.

Iespaidus par iegūto pieredzi var izlasīt Nikijas sagatavotajā rakstā.

Reklāma informatīvajām dienām

Šogad notiks trīs Informatīvās dienas jeb Atvērto durvju dienas, kas sniegs lielisku iespēju uzzināt vairāk par mācībām un iespējām Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālajā vidusskolā.

Pirmā Informatīvā diena notika jau 21. februārī plkst. 14:00 tiešsaistē, iespēja attālināti pieslēdzās ap 50 interesenti.

Pavasara brīvlaikā, 17. martā, Informatīvā diena notiks klātienē, iespēja atbraukt ciemos pie mums uz Kandavu.

Trešā Informatīvā diena notiks 18. aprīlī tiešsaistē, piesakies, aizpildot  PIETEIKUMA ANKETU

Gaidīsim visus, kurus interesē jauni izaicinājumi un iespējas!

Veiksmīgi noslēgusies akreditācija paziņojums

Jauno gadu esam sagaidījuši ar lieliskām ziņām! 2023. gada 8. janvārī tika akreditēta Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola, profesionālās vidējās izglītības programma Valsts aizsardzība un izglītības iestādes direktors. Akreditācija iegūta uz sešiem gadiem.

Akreditācijas procesā par skolas stiprajām pusēm tika atzīta kopējās uzvedības un atbildības standartu izpratne, kas sistemātiski tiek uzturēta izglītojamo grupas ciešā sadarbībā ar kursa audzinātājiem.

Skolas direktors pulkvežleitnants Intars Kušners saka lielu paldies kadetiem, vecākiem, pedagogiem un darbiniekiem par ieguldīto darbu, sekmējot Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālas vidusskolas nepārtrauktu izaugsmi un pilnveidošanos!

Liels paldies, kopā spējam paveikt brīnišķīgas lietas!

Open a link