Interešu izglītības pedagogs – tuvcīņā

Pieteikumu iesniegšanas termiņš

Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola ( reģistrācijas Nr. 40900036043) aicina darbā interešu izglītības pedagogu – tuvcīņā.

Mēs piedāvājam:

• iespēju strādāt ar motivētiem jauniešiem jaunā izglītības iestādē;
  • atbalstu radošai pedagoģiskā darba veikšanai;
  • darba vietu: Valteru iela 6, Kandava, Tukuma novads;
  • plašu materiāltehnisko bāzi;
  • mēnešalgu 1500 EUR (pirms nodokļu nomaksas) par pilnu slodzi.

Prasības pretendentiem:

• izglītība atbilstoši 2018.gada 11.septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” vai C kategorijas treneru sertifikāts;
  • profesionālā darba pieredze pedagoģiskajā darbā;
  • sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

CV, motivācijas vēstuli, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pasts@kalpakaskola.lv līdz 2022. gada 12. oktobrim. Tālrunis informācijai: +371 28699580.

Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola ir valsts dibināta Aizsardzības ministrijas pakļautībā esoša izglītības iestāde, kuras pamatuzdevums ir profesionālās izglītības programmu īstenošana.

Informējam, ka Jūsu pieteikums tiek apstrādāts atbilstoši personu datu apstrādes prasībām šī konkursa ietvaros, datu pārzinis – Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola, Valteru iela 6, Kandava, Tukuma novads. Mēs novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām!