Militārais instruktors

Pieteikumu iesniegšanas termiņš

Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola ( reģistrācijas Nr. 40900036043) izsludina atklātu konkursu uz darbinieka amatu militārais instruktors pilna slodze 3 amata vietas (uz nenoteiktu laiku).

Mēs piedāvājam:

• iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu jaunā izglītības iestādē;
  • darba vietu: Valteru iela 6, Kandava, Tukuma novads;
  • iespēju daļu no darba laika strādāt attālināti;
  • iespēju paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas;
  • iespēju strādāt zinošu profesionāļu komandā;
  • sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, veselības apdrošināšanu;
  • mēnešalgu sākot no 899 līdz 1671 EUR (pirms nodokļu nomaksas) atkarībā no iegūtās izglītības un pretendenta profesionālās pieredzes attiecīgajā jomā.

Galvenie pienākumi:

• vadīt mācību nodarbības atbilstoši jaunākā instruktora kursa līmenim, saskaņā ar nodarbību sarakstiem un mācību programmām;
  • nodrošināt apmācībai nepieciešamo materiālu un dokumentācijas sagatavošanu;
  • vērtēt un analizēt izglītojamo apgūtās zināšanas un prasmes, nodrošināt informācijas ievadīšanu skolvadības sistēmā “E-Klase”;
  • attīstīt izglītojamo radošo attieksmi un patstāvību mācību procesā;
  • sniegt individuālu atbalstu izglītojamajiem atbilstoši viņu spējām un vajadzībām;
  • saistīt mācību procesa teorētisko un praktisko daļu;
  • uzraudzīt kārtību mācību telpās un rūpēties par kārtību un tīrību tajās;
  • iesaistīties skolas sabiedriskajā dzīvē;
  • piedalīties darba grupās un komisijās par amata kompetencē esošiem jautājumiem.

Prasības pretendentiem:

• vidējā profesionālā izglītība un vēlama ar pedagoģiju saistīta studiju programmas daļa vismaz divu kredītpunktu jeb vismaz 72 stundu apjomā;
  • apgūts instruktora kurss, vēlams apgūts Vecākā instruktora kurss;
  • pieredze apmācību procesu organizēšanā/ veikšanā militārajā jomā;
  • novērtēsim izpratni par aizsardzības nozari;
  • prasme plānot, organizēt darbu;
  • teicamas komunikācijas un prezentācijas prasmes;
  • prasme darboties ar Microsoft Office programmām;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, labas angļu valodas zināšanas;
  • derīgs e-paraksts.

CV, motivācijas vēstuli, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pasts@kalpakaskola.lv līdz 2023. gada 5. maijam Tālrunis informācijai: +371 26380274.

Informējam, ka Jūsu pieteikums tiek apstrādāts atbilstoši personu datu apstrādes prasībām šī konkursa ietvaros, datu pārzinis – Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola, Valteru iela 6, Kandava.

Mēs novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām!