2022./2023. mācību gada aktivitātes

Esam apkopojuši 2022./2023. mācību gada aktivitātes, kurās esam piedalījušies. Kalpaka skolas kadetiem ir iespēja demonstrēt savas prāta spējas, pārbaudīt savus spēkus un izturību, kā arī piedalīties militārās nozares pasākumos.

Aktivitāšu diagramma

Viens no skolas mērķiem ir veidot inteliģentu, godprātīgu, psiholoģiski noturīgu un atbildīgu jauno paaudzi. Lai šo mērķi īstenotu, kadetiem tiek sniegta iespēja piedalīties dažādās mācību olimpiādēs, konkursos, diskusijās un debatēs. Jauniešiem ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas un prasmes, izaicināt sevi intelektuāli, nebaidīties paust viedokli un argumentēti diskutēt.

Mācību aktivitātes

Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālajā vidusskolā liels uzsvars tiek likts uz jauniešu fizisko sagatavotību. Kadetiem tiek sniegta iespēja pārstāvēt skolu vietējās un Latvijas mēroga sacensībās. Jaunieši piedalās gan komandu sporta sacensībās, gan individuāli.

Sportiskas aktivitātes

Tā pāt kadetiem ir iespēja piedalīties militārās nozares pasākumos: parādēs, piemiņas pasākumos un sacensībās.

Militārās aktivitātes

Piedalīšanās dažādu veidu pasākumos, pilnveido jauniešu pieredzi un sniedz pārliecību par viņu prasmēm un spējām.