Akrobāti no Street Warriors pavada dienu ar kadetiem

Luīze, Gatis un Vitālijs no "Street Warriors" 27. aprīlī pieņēma izaicinājumu - pavadīt dienu kopā ar skolas kadetiem. Diena sākās ar topogrāfisko orientēšanos. Kadetiem tas bija gala pārbaudes darba praktiskā daļa, kur orientējoties pēc kartes apvidū bija jāatrod kontrolpunkti un jāatzīmējas tajos. Kadeti trasē devās individuāli, bet Street Warriors orientējās komandā. Gan kadetiem, gan viesiem šis bija liels izaicinājums, jo apvidus bija dažāds - purvs, mežs, lauki. Pēc orientēšanās Street Warriors atzina, ka pēc pirmo kontrolpunktu atrašanas orientēties kļuva mazliet vieglāk, jo saprot atrašanās vietu un kļūst vieglāk nolasīt karti. Grūtāk esot bijis tikt līdzi kadetu iešanas tempam.

Pēc orientēšanās sekoja Lauka kaujas iemaņu nodarbība, kurā tika apgūti COLD (clean, overheating, loose, dry) principi, kas jāievēro pārgājienu un lauka nodarbību laikā par apģērbu, ķermeņa ventilāciju, pārģērbšanos sausā apģērbā un apģērba kārtām. Nodarbības laikā tika veikts skrējiens dažādos tempos un dažādos apvidos, tai skaitā ūdens šķēršļa pārvarēšana.

Akrobāti no Street Warriors demonstrēja arī savas prasmes, rādot elpu aizraujošus trikus un iesaistot tajos kadetus. Pēc dienas kopā ar kadetiem Street Warriors atzina, ka ir manāms nogurums, bet tas ir patīkams nogurums. Turēt līdzi kadetu tempam nav viegli, bet nav arī neiespējami. Kadeti akrobātus pārsteidza ar savu motivāciju un spējām. Par to kā veicās kadetiem un viesiem vari apskatīt skolas Instagram kontā mapē "SW diena skolā".