Direktora vietnieks militārās izglītības un nodrošinājuma jautājumos saņem apbalvojumu

Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai Tukumā tika godināti novadnieki, kuri devuši īpašu ieguldījumu Tukuma novada attīstībā.

Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas direktora vietnieks militārās izglītības un nodrošinājuma jautājumos Andis Ābelīts saņēma Tukuma pašvaldības apbalvojumu "Tukuma novada cildinājuma balva".  Apbalvojums piešķirts par jauniešu patriotisko audzināšanu un iniciatīvu sabiedriskās dzīves veicināšanā. A. Ābelīts sadarbojas ar Kandavas un pagastu apvienību, iesaistot Kalpaka skolas jauniešus Kandavas sabiedriskās dzīves un kultūras aktivitātēs.

Lepojamies ar skolas darbiniekiem, kuri veic savu darbu atbildīgi, novērtējam viņu ieguldījumu skolas attīstībā.

A. Abelīts ar sievu saņemot apbalvojumu

Foto: Tukuma novada pašvaldība