Izstāde "Skola 2022"

Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas sabiedrisko attiecību speciālists

No 11. līdz 13. martam izstāžu centrā "Ķīpsala" norisinājās izglītības izstāde "Skola 2022", kurā piedalījās arī Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola.

Izstādes laikā 1. kursa kadeti stāstīja par iespējām, izaicinājumiem un priekšrocībām, mācoties Pulkveža O. Kalpaka profesionālajā vidusskolā. Interese par skolu bija liela, jaunieši vēlējās uzzināt vairāk par uzņemšanas prasībām, mācību procesu un mācību vidi.

Kadeti liek veikt uzdevumu apmeklētājiem

Kadeti ne tikai pastāstīja par skolu, bet arī mazliet pārbaudīja apmeklētāju fizisko sagatavotību. Lai nopelnītu dāvanu ar skolas simboliku, nācās taisīt atspiešanos jeb roku saliekšanu un iztaisnošanu balstā guļus, pietupienus vai planku. Šis uzdevums nebija šķērslis, jo aproce, kas iekļauj virvi, kompasu, kramu un svilpi, bija ļoti vilinoša.

Kadeti interesējas par Speciālo uzdevumu vienību

Izstāde sniedza iespējas arī mūsu kadetiem uzzināt vairāk par mācību iespējām pēc skolas absolvēšanas. Kadetu interesi piesaistīja Nacionālo Bruņoto spēku Speciālo uzdevumu vienība.

Paldies, Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmijai, Zemessardzei, NBS Jūras spēkiem, NBS Speciālo uzdevumu vienībai, Gaisa spēkiem, Zemessardzes orķestrim, Sauszemes spēku Mehanizētajai kājnieku brigādei par kopīgo dalību izstādē!