Kadeti piedalās "Zemessardze izaicina" sacensībās

27.09.2022
Pasākumi
Informāciju sagatavoja
Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas sabiedrisko attiecību speciāliste

Trīs skolas komandas devās uz Zemessardzes dienām Jelgavā 23. septembrī, kur norisinājās militāra rakstura sacensības "Zemessardze izaicina". Komandām bija jāveic desmit dažādi uzdevumi, kas saistīti ar zemessargu prasmēm un spējām.

Dalībnieku kopbilde

No Pulkveža Oskara Kalpaka skolas sacensībās piedalījās trīs komandas: "POKPV Alfa" Signe Ušerovska, Rebeka Zakevica, Sintija Andersone, Jūlija Kaminska, "POKPV Čārlijs" Aleksis Cvetkovs, Anastasija Šķedrova, Eduards Kalns, Ingus Šteins, Markuss Aleksandrs Sikotrskis un "POKPV Bravo" Paula Štāle, Artis Daniels Drinks, Daniels Zabiļevskis, Ernests Agafonovs.

Dalībniekiem veic sejas maskēšanu

Pasākumā kopā piedalījās 16 komandas, skolu komandu konkurencē "POKPV Bravo" ieguva godpilno 3. vietu. Pēc sacensībām kadeti atzina, ka bijis ļoti interesanti pildīt Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona sagatavotos uzdevums. Vislielākās pūles prasīja automašīnas stumšana, bet vislielākais izaicinājums bija aklais volejbols, jo šeit liela nozīme bija pretiniekiem, kurus izvēlējās.

Dalībnieki veic uzdevumu Neparastais triatlons

Pasākums tika rīkots par godu Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona 31. gadadienai. Pasākuma laikā apmeklētājiem un dalībniekiem bija iespēja apskatīt militāro tehniku, uzzināt vairāk par Zemessardzi. Pasākuma noslēgumā notika militārā transporta parāde.