Noslēdzies pirmais mācību gads

Ir aizvadīts pirmais mācību gads Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālajā vidusskolā. Kadetiem šīs mācību gads noslēdzās ar kvalifikācijas praksi, kuras laikā kadeti pilnveidoja gada laikā iegūtās teorētiskās zināšanās, pielietojot tās veicot dažādus uzdevumus.

Kadeti pilda prakses uzdevumus

Prakses laikā kadeti nakšņoja patruļbāzēs, apguva pirmo palīdzību, pilnveidoja orientēšanās prasmes, attīstīja šaušanas iemaņas, veica dažādus uzdevumus, ko ikdiena pilda jaunākie militārie instruktori.

Kadetu kvalifikācijas prakse, maskēšanās un patruļbāzes izveide

Noslēdzoties kvalifikācijas praksei direktors pulkvežleitnants Intars Kušners atzina, ka pirmā kursa kadeti ir kā daudz zvaigznes, kas kopā pamazām veido zvaigznāju, uzsverot cik liela nozīme militārajā jomā ir komandas darbam. Kā arī direktors pateicās visiem par ieguldīto darbu, lai veiksmīgi aizvadītu ne tikai kvalifikācijas praksi, bet arī visu mācību gadu. Mācību gada beigās tika apbalvots labākais students. Šogad balvu ieguva Nikija Tēra.

Mācību gada noslēguma direktora uzruna

Paldies par šo mācību gadu kadetiem teica arī skolas virsseržants virsseržants Jānis Bisters: "Paldies, par šo mācību gadu, ka demonstrējāt, ka varat jau darboties kā komanda! Katrs esat indivīds, bet gada laikā jau darbojaties kā komanda."