Sācies jaunais mācību gads

Pulkveža O. Kalpaka profesionālās vidusskolas sabiedrisko attiecību speciāliste

Ir sācies jaunais mācību gads Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālajā vidusskolā, šogad skolā mācības uzsāka 47 pirmā kursa kadeti, un 29 kadeti turpina mācības otrajā kursā.

Pirmā kursa kadeti nostājušies uz vakara jundu

Pirmajā dienā kadeti tika iedalīti istabiņās. Lai labāk iepazītos ar jaunajiem istabas un kursa biedriem, pirmo dienas daļu jaunieši pavadīja spēlējot dažādas spēles, diskutējot par dažādiem jautājumiem un kopā pavadot laiku. Vakara noslēgumā pie ugunskura jaunieši bija atraduši kopīgu valodu, smējās un pārrunāja dienas notikumus.

1.septembrī pirmā kursa kadeti devās pēc saviem formas tērpiem, lai pilnvērtīgi varētu sākt mācības Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālajā vidusskolā. Pēc formas tērpu saņemšanas jaunieši tika instruēti par tā pareizu valkāšanu un notika arī pirmā ierindas mācība.

Mācību gada svinīgā atklāšanas ceremonija notiks 16. septembrī plkst. 11:00 Kandavas lauksaimniecības tehnikuma stadionā. Tajā piedalīsies aizsardzības ministrs Artis Pabriks, Pulkveža O. Kalpaka profesionālās vidusskolas direktors pulkvežleitnants Intars Kušners Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes komandieris pulkvedis Andris Rieksts, skolas darbinieki, pedagogi, kadeti un viņu vecāki.

Pirmā kursa kadeti formas tērpos