Skolā viesojas ASV militārais atašejs

Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas sabiedrisko attiecību speciālists

7. aprīlī skolā vizītē ieradās ASV militārais atašejs pulkvežleitnants Grīrs Čembless (Greer C. Chambless). Militārais atašejs ir vēstnieka padomdevējs militārajos jautājumos, kā arī ir ASV pārstāvis aizsardzības jautājumos. Militārais atašejs ir aizsardzības programmu koordinators un pārrauga divpusējās un daudzpusējās militārās mācības.

Kadeti un militārais atašejs

Vizītes laikā direktors pulkvežleitnants Intars Kušners pastāstīja par skolas tapšanu, iecerēm un nākotnes plāniem, kā arī izrādīja skolas un dienesta viesnīcas telpas. Plt. G. Čemblesam bija iespēja vērot kadetu praktisko nodarbību, parunāt ar kadetiem par viņu lēmumu iestāties skolā un nākotnes plāniem. Kadeti demonstrēja ekipējumu, ar ko skola nodrošina ikdienā un kas nepieciešams praktiskajās nodarbībās.

Kadetu praktiskās nodarbības