Soļošanas konkursā Lietuvā iegūta 1.vieta

9. februārī Pluņģē, Lietuvā notika starptautiskas soļošanas sacensības. Konkursu organizēja Pluņģes rajona Alsēžu Staņislovas Narutavičus ģimnāzija.

Sacensību dalībnieki apbalvošanas ceremonijā

Sacensībās tika vērtēta: komandas vispārējais izskats, komandas vadītājs un formēšanās elementu pareizība un izpildes kvalitāte. Katrai komandai bija jāsagatavo arī defilē programma. Grupām bija jāpilda sava komandiera pavēles un jāveic obligātie rindas elementi. Mūsu kadeti cītīgi gatavojās konkursam. Defilē programmu veidoja paši, paldies, kadetei Paulai Štālei, kura sagatavoja defilē programmu. Konkursā piedalījās 7 komandas no Lietuvas un viena mūsu skolas komanda. Pirmo vietu ieguva Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas kadeti. Otro vietu Pluņģes novada Alsedža Staņislova Narutavičus ģimnāzijas jaunie šāvēji, trešo vietu Klaipēdas jūras kadeti.

Kadeti izpilda savu defilē programmu

Konkurss tiek rīkots ar mērķi noskaidrot spēcīgāko komandu soļošanas sacensībās un attīstīt jauniešu pilsonisko atbildību un cieņu pret savu valsti.

Mūsu skolu pārstāvēja 2. kursa kadeti: Ingus Šteins, Gatis Vilsons, Daniels Zabiļevskis, Jānis Rudzītis, Eduards Kalns, Selvins Pauls, Mārcis Nukševičs, Kristaps Madernieks, Markuss Aleksandrs Sikorskis, Renārs Niks Danievičs, Amanda Šneveļe, Laila Līga Beļājeva, Paula Štāle, Ernests Vēbergs Kristīne Ivanova. Konkursa sagatavoties palīdzēja militārais instruktors kaprālis Vilnis Barkāns.

Kadeti pēc apbalvošanas ceremonijas ar uzvaras kausu